EU
Repertuar Kup bilet

Bilety

Bilety na nasze wydarzenia możesz kupić w kasie Opery albo poprzez serwis Bilety24. Możesz także dokonać rezerwacji biletu telefonicznie lub mailowo. Po dokonaniu rezerwacji, odbierz bilety jak najszybciej możesz. Po 7 dniach od dokonania rezerwacji, zostanie ona automatycznie anulowana. Jeśli kupiłeś bilet w kasie Opery, możesz go zwrócić najpóźniej na 4 dni przed wydarzeniem. Bilety zakupione przez serwis Bilety24, nie podlegają zwrotom.

Sprzedaż online

Możesz dokonać zakupu korzystając z serwisu Bilety24. Pamiętaj, że bilety zakupione przez internet nie podlegają zwrotom. Zakupy w Bilety24 są bezpieczne, serwis w  przypadku odwołania wydarzenia, gwarantuje automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu. W serwisie Bilety24 dostępne są bilety normalne (bilety ulgowe można kupić jedynie w kasie Opery).

 

kup bilet

Kasa biletowa

Kasa biletowa mieści się w budynku Opery przy Al. Zwycięstwa 15. Znajdziesz ją zaraz po wejściu do budynku, po lewej stronie. Kasa jest otwarta w następujących godzinach:

wtorek - piątek: 12:00 - 19:00
sobota: 14:00 - 19:00
niedziela i święta: dwie godziny przed spektaklem

kasabiletowa@operabaltycka.pl

nr tel. 58 763 49 06 lub 58 763 49 12/13

W kasie biletowej możesz płacić gotówką lub kartą płatniczą.

Bilety ulgowe

Bilet ulgowy przysługuje uczniom szkół podstawowych, szkół ponadpodstawowych, słuchaczom szkół policealnych, doktorantom i studentom na podstawie ważnej legitymacji szkolnej/studenckiej/doktoranckiej, rencistom i emerytom na podstawie okazanego dokumentu potwierdzającego pobieranie świadczenia – emerytalnego lub rentowego – wraz z dokumentem tożsamości, osobom z niepełnosprawnościami oraz grupom zorganizowanym (powyżej 15 osób) – bilet ulgowy grupowy. Bilet specjalny nie obejmuje sektora A. Liczba miejsc na dany spektakl jest ograniczona. 
Osobie z niepełnosprawnościami poruszającej się na wózku inwalidzkim przysługuje bilet ulgowy, a asystentowi tej osoby – bilet w cenie 30 zł. Bilety ulgowe, ze zniżkami i grupowe możliwe do kupienia jedynie w kasie Opery Bałtyckiej.

Karta do Kultury i Karta Dużej Rodziny

Posiadaczom Karty do Kultury i Karty Dużej Rodziny przysługuje rabat w wysokości 10 zł od ceny biletu normalnego na spektakle repertuarowe z wyjątkiem spektakli edukacyjnych.

Informacje i rezerwacje

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chciałbyś złożyć rezerwację telefonicznie lub mailowo zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Widza.

Biuro Obsługi Widzów:
anna.juszczak@operabaltycka.pl
nr tel. 58 763 49 12/13 w. 344 lub 58 350 06 15

Numer konta:
Santander Bank Polska S.A.
90 1090 1098 0000 0000 0901 5463

Zwroty

Zwroty biletów, zakupionych bezpośrednio w kasie Opery Bałtyckiej, na spektakle i koncerty organizowane przez Operę Bałtycką, przyjmowane są najpóźniej na cztery dni przed datą wydarzenia, na które został zakupiony bilet. Wszelkie reklamacje, zwroty i wymiana biletów będą uwzględniane wyłącznie za okazaniem paragonu z kasy fiskalnej, paragonu z terminala płatniczego lub faktury VAT (w zależności od formy płatności). W wypadku zwrotu lub zamiany biletów z przyczyn niezależnych od Opery, zostanie pobrana opłata manipulacyjna w wysokości 20% ceny biletu.

Karta podarunkowa

Karta podarunkowa to idealny pomysł na obdarowanie bliskiej osoby voucherem do Opery Bałtyckiej. Pozwala opłacić bilet/y na nasze spektakle. Można doładowywać ją wielokrotnie, dowolną kwotą (nie mniejszą jednak niż 50 zł). Ważna jest przez rok od daty zakupu. Można ją kupić w kasie biletowej lub online (w tym celu należy napisać maila na adres: anna.juszczak@operabaltycka.pl).

Cennik biletów

Aida, Księżniczka czardasza
sektor A 130 zł (normalny)   I  100 zł (ulgowy)
sektor B 115 zł (normalny)   I    90 zł (ulgowy)
sektor C 100 zł (normalny)   I    80 zł (ulgowy)
sektor D   80 zł (normalny)   I    60 zł (ulgowy)Pozostałe spektakle
sektor A 110 zł (normalny)  I  80 zł (ulgowy)
sektor B  90 zł (normalny)  I  70 zł (ulgowy)
sektor C  80 zł (normalny)  I  65 zł (ulgowy)
sektor D  60 zł (normalny)  I  50 zł (ulgowy)Edukacyjne

Opera? Si! 35 zł (normalny)  I 30 zł (ulgowy)
Artetematy 30 zł
Opera na start 30 zł
Pomposo i... 30 zł  I  100 zł (rodzinny 2+2)

Regulamin

Regulamin uczestnictwa
DOC 58 kB pobierz

FAQ

Do Opery można przyjść z dzieckiem. Część wydarzeń dedykowana jest wyłącznie najmłodszym widzom. Pamiętaj, aby kupić bilet dla dziecka. Dziecko do lat 4 może usiąść z rodzicem w jednym fotelu nie płacąc za bilet.
Opera dysponuje biletami ulgowymi dla uczniów, studentów, rencistów, emerytów i osób z niepełnosprawnościami. Dodatkowo na pół godziny przed spektaklem można kupić bilet w cenie 30 zł.
W kasie Opery można płacić kartą oraz BLIKiem.
W foyer Opery znajduje się bufet, gdzie można kupić napoje zimne i gorące, ciasta, słodkie przekąski i napoje alkoholowe.
Chociaż w Operze Bałtyckiej nie obowiązuje dress code, zalecamy wygodny strój odpowiedni do okoliczności. Można pozwolić sobie na eleganckie, swobodne czy ekstrawaganckie stroje.