zamknij

Spotkanie organizacyjne szkoły tańca Bałtyckiego Teatru Tańca

08-09-2015

 Informujemy, iż zebranie organizacyjne i zapisy do szkoły tańca Bałtyckiego Teatru Tańca odbędą się 21 września (poniedziałek) w budynku Opery Bałtyckiej (wejście od ul. Towarowej) w dużej sali baletowej, grupy dziecięce i młodzieżowe o godz. 17:30 oraz dorośli o godz. 18:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

 

zamknij
drukuj

***

 

 

6 grudnia (piątek), godz. 16-18
foyer Opery Bałtyckiej

Zapraszamy dzieci do wspólnej mikołajkowej zabawy w Operze!
 
Zaczniemy od przeczytania świątecznej bajki "Wierzcie w Mikołaja" wydawnictwa Zakamarki. Potem, razem z cukiernią T.Deker i Dr Oetkerem, udekorujemy pierniczki. Przygotujemy też świąteczne ozdoby, a szkoła językowa My School poprowadzi świąteczne zabawy z językiem angielskim. Będą warsztaty tańca Szkoły Tańca BTT. Pokażemy również jak pomóc zimą bezdomnym kotkom i wspólnie przygotujemy domek dla kotów. Będą też, oczywiście, konkursy z nagrodami.
Jednak najważniejsza atrakcja tego dnia to... spotkanie z Mikołajem, który będzie miał dla każdego dziecka mały upominek!
 
Zapraszamy!


Wstęp: na podstawie bezpłatnej wejściówki (wejściówki do odebrania w kasie Opery Bałtyckiej od 4 grudnia od godz. 17.30).
Uwaga! Ilość miejsc ograniczona. Jedna osoba może odebrać maksymalnie dwie wejściówki. Nie ma mozliwości wcześniejszej rezerwacji.