zamknij

Spotkanie organizacyjne szkoły tańca Bałtyckiego Teatru Tańca

08-09-2015

 Informujemy, iż zebranie organizacyjne i zapisy do szkoły tańca Bałtyckiego Teatru Tańca odbędą się 21 września (poniedziałek) w budynku Opery Bałtyckiej (wejście od ul. Towarowej) w dużej sali baletowej, grupy dziecięce i młodzieżowe o godz. 17:30 oraz dorośli o godz. 18:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

 

zamknij
drukuj

Koncert Sylwestrowy na bis


Teatr Muzyczny z Gdyni

W tym roku wyjątkowo na gościnnych deskach Opery Bałtyckiej w Gdańsku.

Wspaniała atmosfera naszych sylwestrowych spotkań z Państwem sprawia, że z ogromną przyjemnością tradycyjnie już, prezentujemy Wam nasz Koncert Sylwestrowy - w karnawale - na Bis!

Zapraszamy w niepowtarzalną muzyczną podróż i jak co roku postaramy się Państwa zaskoczyć konwencją, humorem i repertuarem. Usłyszymy największe przeboje znane z takich musicalowych hitów jak m.in. CHICAGO, SHREK, SPAMALOT, PIĘKNA I BESTIA, GREASE, LES MISERABLES i wiele, wiele innych...Zaskakująca fabuła, wybuchowa mieszanka humoru i dobrej zabawy.

Koncerty Sylwestrowe odbywają się od 1995 r., z krótką przerwą w latach 1998-2000, zatem tegoroczny spektakl będzie piętnastym! z kolei. Każdy z nich był niepowtarzalny, przygotowany z myślą o tej wyjątkowej okazji. Prezentowaliśmy najpopularniejsze przeboje z naszego repertuaru i największe musicalowe hity. Wykonywaliśmy również całkiem nowe, nie tylko musicalowe utwory, aby zaprezentować widzom coś, czego nie mieli okazji widzieć wcześniej na scenie Muzycznego. Odbyły się koncerty z utworami z repertuaru różnych wykonawców (koncert z przebojami zespołu ABBA w 2008 r.), z przebojami z musicali filmowych ("Night Fever" w 2004 r.), wieczór wspomnień minionych dekad. Koncerty to także okazja do spojrzenia z przymrużeniem oka na rzeczywistość - motywem przewodnim żartów i skeczy były afery szpiegowskie, biesiady polskie, teleturnieje i telewizyjne show, generalny remont Teatru i wiele innych, aktualnych w danym roku tematów.

Zaprasza Teatr Muzyczny!

 

UWAGA! Bilety w sprzedaży wyłącznie w kasie Teatru Muzycznego.