zamknij

Spotkanie organizacyjne szkoły tańca Bałtyckiego Teatru Tańca

08-09-2015

 Informujemy, iż zebranie organizacyjne i zapisy do szkoły tańca Bałtyckiego Teatru Tańca odbędą się 21 września (poniedziałek) w budynku Opery Bałtyckiej (wejście od ul. Towarowej) w dużej sali baletowej, grupy dziecięce i młodzieżowe o godz. 17:30 oraz dorośli o godz. 18:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

 

zamknij
drukuj

Koncert Sylwestrowy 2010


2010/2011

Jako gospodarz koncertu sylwestrowego w Operze Bałtyckiej serdecznie zapraszam by- w drodze na bal, przed otwarciem szampana - spędzili Państwo z nami ostatnie chwile 2010 roku.

Przygotowaliśmy ucztę muzyczną, w programie której znajdą się utwory od klasyki po amerykańskie musicale, hity muzyki filmowej, od polskiego mazura do argentyńskiego tanga, od wirtuozerii wokalnej po lekkość operetkowego repertuaru. Naszym gościem będzie gwiazda scen operowych Joanna Woś, która obok Orkiestry Opery Bałtyckiej pod moją dyrekcją, zabiorą Państwa w fascynującą podróż w krainę dźwięków, która gwarantuje przeżycie niezapomnianych chwil w tę ostatnią wyjątkową noc.  

Maestro José Maria Florêncio

 

W programie utwory takich kompozytorów jak m.in.

Leonard Bernstein, Johann Strauss, Aram Chaczaturian, Giuseppe Verdi, Wojciech Kilar, Charles Gounod, Mikis Theodorakis, Astor Piazzolla, Andrew L. Webber

Wykonawcy:

Joanna Woś / sopran
oraz
José Maria Florêncio / dyrygent
Orkiestra Opery Bałtyckiej