zamknij

Spotkanie organizacyjne szkoły tańca Bałtyckiego Teatru Tańca

08-09-2015

 Informujemy, iż zebranie organizacyjne i zapisy do szkoły tańca Bałtyckiego Teatru Tańca odbędą się 21 września (poniedziałek) w budynku Opery Bałtyckiej (wejście od ul. Towarowej) w dużej sali baletowej, grupy dziecięce i młodzieżowe o godz. 17:30 oraz dorośli o godz. 18:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

 

zamknij
drukuj

Repertuar


Sezon 2009 / 2010

Październik 2009
3 sobota 19:00 Koncert galowy
Inauguracja 60. sezonu artystycznego
4 niedziela 19:00
9 piątek 19:00 Giuseppe Verdi
Rigoletto
10 sobota 19:00
11 niedziela 19:00
16 piątek 19:00 Komassa/Przybyłowicz/Misiuro
Men's Dance
17 sobota 19:00
18 niedziela 17:00
30 piątek 19:00 PREMIERA Richard Strauss
Ariadna na Naxos
31 sobota 19:00
Listopad 2009
6 piątek   Richard Strauss
Ariadna na Naxos
spektakl odbywa się na Konkursie i Festiwalu Operowym w Szeged (Węgry).
7 sobota  
13 piątek 19:00 Wolfgang Amadeusz Mozart
Wesele Figara
14 sobota 19:00
15 niedziela 17:00
17 wtorek 19:00
20 piątek 19:00 spektakl Izadory Weiss
Romeo i Julia
21 sobota 19:00
22 niedziela 17:00
24 wtorek 19:00
27 piątek 19:00 Piotr Czajkowski
Eugeniusz Oniegin
28 sobota 19:00
29 niedziela 17:00
Grudzień 2009
1 wtorek 19:00 Piotr Czajkowski
Eugeniusz Oniegin
5 sobota 19:00 Piotr Czajkowski
Dziadek do orzechów
6 niedziela 17:00
8 wtorek 11:00
9 środa 11:00
12 sobota 19:00 Wolfgang Amadeusz Mozart
Wesele Figara
13 niedziela 19:00
15 wtorek 19:00
18 piątek 19:00 Piotr Czajkowski
Dziadek do orzechów
19 sobota 19:00
20 niedziela 17:00
22 wtorek 17:00 .
W oczekiwaniu na Wigilię
koncert w wykonaniu uczniów Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Gdańsku
30 środa 19:00 2009/2010
Koncert sylwestrowy 2009
UWAGA: Odbiór zarezerwowanych biletów najpóźniej do końca listopada.
31 czwartek 19:00
Styczeń 2010
6 środa 11:00 Piotr Czajkowski
Dziadek do orzechów
7 czwartek 11:00
9 sobota 19:00
10 niedziela 17:00
12 wtorek 11:00
15 piątek 19:00 Wolfgang Amadeusz Mozart
Don Giovanni
16 sobota 19:00
17 niedziela 17:00 prelekcja z cyklu "Opera? Si!"
Anatomia uwodziciela
17 niedziela 19:00 Wolfgang Amadeusz Mozart
Don Giovanni
22 piątek 19:00 spektakl Izadory Weiss
Eurazja
23 sobota 19:00
24 niedziela 17:00
28 czwartek 19:00 Piotr Czajkowski
Dziadek do orzechów
29 piątek 19:00
30 sobota 19:00
Luty 2010
6 sobota 19:00 PREMIERA Stanisław Moniuszko
Halka
7 niedziela 19:00
9 wtorek 19:00 Stanisław Moniuszko
Halka
10 środa 19:00
13 sobota 19:00 Giacomo Puccini
Madama Butterfly
14 niedziela 19:00
16 wtorek 19:00
17 środa 19:00
26 piątek 19:00 PREMIERA balet do muzyki Chopina
Chopinart 2010
27 sobota 19:00
28 niedziela 17:00 balet do muzyki Chopina
Chopinart 2010
Marzec 2010
2 wtorek 19:00 balet do muzyki Chopina
Chopinart 2010
5 piątek 19:00 Stanisław Moniuszko
Halka
6 sobota 19:00
7 niedziela 17:00 prelekcja z cyklu "Opera? Si!"
Czym oni śpiewają. Operowe głosy.
7 niedziela 19:00 Stanisław Moniuszko
Halka
9 wtorek 19:00
13 sobota 19:00 spektakl Izadory Weiss
Romeo i Julia
14 niedziela 17:00
16 wtorek 19:00
17 środa 19:00
20 sobota 09:30 Międzynarodowy Dzień Teatru
Dzień otwartych drzwi w Operze Bałtyckiej
UWAGA! Z przyczyn technicznych Dzień otwartych drzwi zostaje przeniesiony na październik 2010.
27 sobota 19:00 PREMIERA Wolfgang Amadeusz Mozart
Czarodziejski flet
28 niedziela 19:00
30 wtorek 19:00 Wolfgang Amadeusz Mozart
Czarodziejski flet
31 środa 19:00
Kwiecień 2010
1 czwartek 19:00 Wolfgang Amadeusz Mozart
Czarodziejski flet
9 piątek 19:00 Richard Strauss
Ariadna na Naxos
10 sobota 19:00 Richard Strauss
Ariadna na Naxos
spektakl odwołany
11 niedziela 19:00
16 piątek 19:00 Piotr Czajkowski
Eugeniusz Oniegin
spektakl odwołany
17 sobota 19:00
18 niedziela 19:00
19 poniedziałek 17:00 Piotr Czajkowski
Eugeniusz Oniegin
dodatkowy spektakl
20 wtorek 19:00 Piotr Czajkowski
Eugeniusz Oniegin
23 piątek 19:00 spektakl Izadory Weiss
Eurazja
24 sobota 19:00
25 niedziela 17:00
27 wtorek 19:00
30 piątek 19:00 Piotr Czajkowski
Eugeniusz Oniegin
spektakl gościnny w Operze Nova w Bydgoszczy (w ramach XVII Bydgoskiego Festiwalu Operowego)
Maj 2010
1 sobota 19:00 Kurpiński, Chopin
Koncert polski
Soliści, Chór i Orkiestra Państwowej Opery Bałtyckiej
2 niedziela 17:00
7 piątek 19:00 Wolfgang Amadeusz Mozart
Czarodziejski flet
8 sobota 19:00
9 niedziela 19:00
11 wtorek 19:00
12 środa 19:00
21 piątek 19:00 PREMIERA spektakl Izadory Weiss
Out
22 sobota 19:00 spektakl Izadory Weiss
Out
23 niedziela 19:00
25 wtorek 19:00
28 piątek 19:00 Wolfgang Amadeusz Mozart
Wesele Figara
29 sobota 19:00
30 niedziela 19:00
Czerwiec 2010
1 wtorek 19:00 Wolfgang Amadeusz Mozart
Wesele Figara
4 piątek 19:00 spektakl Izadory Weiss
Romeo i Julia
zmiana terminu spektaklu (przeniesiony z 5 czerwca). Bilety zakupione na 5 czerwca nie obowiązują.
6 niedziela 17:00 Richard Strauss
Ariadna na Naxos
dodatkowy spektakl
8 wtorek 19:00 spektakl Izadory Weiss
Romeo i Julia
spektakl gościnny w Teatrze Narodowym w Warszawie
9 środa 19:00 Richard Strauss
Ariadna na Naxos
spektakl gościnny w Teatrze Narodowym w Warszawie
13 niedziela   spektakl Izadory Weiss
Romeo i Julia
13 niedziela 19:00 Stanisław Moniuszko
Halka
15 wtorek 19:00
16 środa 19:00
20 niedziela 19:00 spektakl Izadory Weiss
Out
22 wtorek 19:00
23 środa 19:00
27 niedziela 19:00 PREMIERA Giuseppe Verdi
Makbet
koncert
29 wtorek 19:00 Giuseppe Verdi
Makbet
koncert