zamknij

Spotkanie organizacyjne szkoły tańca Bałtyckiego Teatru Tańca

08-09-2015

 Informujemy, iż zebranie organizacyjne i zapisy do szkoły tańca Bałtyckiego Teatru Tańca odbędą się 21 września (poniedziałek) w budynku Opery Bałtyckiej (wejście od ul. Towarowej) w dużej sali baletowej, grupy dziecięce i młodzieżowe o godz. 17:30 oraz dorośli o godz. 18:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

zamknij

O teatrze

Oferta pracy: SPRZĄTACZKA

 Opera Bałtycka w Gdańsku poszukuje kandydata na stanowisko:

 SPRZĄTACZKA - 2 stanowiska

 forma zatrudnienia: umowa o pracę w wymiarze 1 etatu
 1 stanowisko - paca w godzinach 7.00 – 15.00, od worku do soboty oraz w niedziele spektaklowe
 1 stanowisko – praca w godzinach 13.00 – 21.00, od poniedziałku do piątku

Pensja zasadnicza – 1400,-zł brutto

WYMAGANE KWALIFIKACJE:
 Wykształcenie kierunkowe niewymagane, liczą się umiejętności praktyczne.
 Praktyka zawodowa:
 mile widziane doświadczenie w zawodzie
 Podstawowe zadania:
 utrzymanie czystości w wyznaczonym obszarze

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV  na adres mailowy:
kierownik.administracja@operabaltycka.pl.
Kontakt telefoniczny: 502 756 965

Opera Bałtycka zastrzega sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami, jak również informuje, że wybrane osoby zostaną poddane testowi umiejętności zawodowych.