zamknij

Spotkanie organizacyjne szkoły tańca Bałtyckiego Teatru Tańca

08-09-2015

 Informujemy, iż zebranie organizacyjne i zapisy do szkoły tańca Bałtyckiego Teatru Tańca odbędą się 21 września (poniedziałek) w budynku Opery Bałtyckiej (wejście od ul. Towarowej) w dużej sali baletowej, grupy dziecięce i młodzieżowe o godz. 17:30 oraz dorośli o godz. 18:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

zamknij

O teatrze

Oferta pracy: CHARAKTERYZATOR/FRYZJER (CHARAKTERYZATORKA/FRYZJERKA)

Opera Bałtycka w Gdańsku poszukuje kandydata na stanowisko:

CHARAKTERYZATOR / FRYZJER - 4 stanowiska

forma zatrudnienia: umowa o pracę w wymiarze ½ etatu

(obsługa prób pełnych oraz spektakli, z reguły: czwartek-niedziela lub piątek-niedziela, wtorek)

Pensja zasadnicza – od 1000,-zł brutto

Ewentualne wynagrodzenie dodatkowe – za obsługę spektakli

WYMAGANE KWALIFIKACJE:

Wykształcenie:

Wykształcenie kierunkowe niewymagane, liczą się umiejętności praktyczne.

Wymagania:

Znajomość technik fryzjerskich -  umiejętność czesania fryzur klasycznych, stylowych jak i współczesnych.

Znajomość technik charakteryzacji scenicznej.

Praktyka zawodowa:

mile widziane doświadczenie w pracy na scenie,  filmie, sesjach fotograficznych

Podstawowe zadania:

Obsługa fryzjerska i charakteryzatorska prób pełnych i spektakli.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV  oraz portfolio na adres mailowy:  produkcja@operabaltycka.pl.

Opera Bałtycka zastrzega sobie prawo skontaktowania się z wybranymi kandydatami, jak również informuje, że wybrane osoby zostaną poddane testowi umiejętności zawodowych.