zamknij

Spotkanie organizacyjne szkoły tańca Bałtyckiego Teatru Tańca

08-09-2015

 Informujemy, iż zebranie organizacyjne i zapisy do szkoły tańca Bałtyckiego Teatru Tańca odbędą się 21 września (poniedziałek) w budynku Opery Bałtyckiej (wejście od ul. Towarowej) w dużej sali baletowej, grupy dziecięce i młodzieżowe o godz. 17:30 oraz dorośli o godz. 18:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

 

zamknij
drukuj

Ludzie


Soliści śpiewacy

Leszek Kruk

bas

Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku na wydziale wokalno-aktorskim. Uczestniczył w kursach mistrzowskich, prowadzonych przez tak wybitnych pedagogów wokalnych jak: Fedora Barbieri, Rolando Panerai, Renata Scotto, Katia Ricciarelli, Salvatore Fisichella.
 
Jest odtwórcą głównej roli w musicalu The Witness. Ma na koncie koncerty kameralne w Polsce i za granicą. Występował z orkiestrą Musica Viva, pod batutą Nicolasa Hrudnika w Bremen (w Niemczech), z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Olsztyńskiej pod batutą Janusza Przybylskiego w III Koncercie Europejskim „Opera na Estradzie” w operze Rycerskość wieśniacza w partii Alfia. Zadebiutował na deskach Opery Bałtyckiej rolą Alcindora w Cyganerii. Jest odtwórcą partii Boniego w operetce Księżniczka czardasza.