zamknij

Spotkanie organizacyjne szkoły tańca Bałtyckiego Teatru Tańca

08-09-2015

 Informujemy, iż zebranie organizacyjne i zapisy do szkoły tańca Bałtyckiego Teatru Tańca odbędą się 21 września (poniedziałek) w budynku Opery Bałtyckiej (wejście od ul. Towarowej) w dużej sali baletowej, grupy dziecięce i młodzieżowe o godz. 17:30 oraz dorośli o godz. 18:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

 

zamknij
drukuj

Ludzie


Soliści śpiewacy

Ariana Chris

mezzosopran

Kanadyjka greckiego pochodzenia. Absolwentka wydziału muzycznego Uniwersytetu w Toronto. Występuje głównie na scenach amerykańskich. W New York City Opera śpiewała Lolę w Rycerskości wieśniaczej Mascagniego, w Carnegie Hall w Antoniuszu i Kleopatrze Barbera, w Opera Francais de New York – Poldine w Marii Galante Weilla, w Santa Fe Opera – Junonę w Platee Rameau, w Anders Nantes Opera – Dorabellę w Cosi fan tutte Mozarta. W Operze w Montrealu kreowała partię Jasia w Jasiu i Małgosi Humperdincka oraz Carmen. Śpiewała także w Hong Kongu, Kentucky Opera i innych teatrach m.in. Dydonę w Dydonie i Eneaszu Purcella, Kopciuszka Rossiniego, czy Cherubina w Weselu Figara Mozarta.

Reprezentowała Grecję podczas prestiżowego konkursu dla wokalistów Cardiff BBC; swym występem uświetniła także Igrzyska Olimpijskie w Atenach w 2004 roku.