zamknij

Spotkanie organizacyjne szkoły tańca Bałtyckiego Teatru Tańca

08-09-2015

 Informujemy, iż zebranie organizacyjne i zapisy do szkoły tańca Bałtyckiego Teatru Tańca odbędą się 21 września (poniedziałek) w budynku Opery Bałtyckiej (wejście od ul. Towarowej) w dużej sali baletowej, grupy dziecięce i młodzieżowe o godz. 17:30 oraz dorośli o godz. 18:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

 

zamknij
drukuj

Aktualności


Burza - recenzja Grahama Watts

25.08.2015

Graham Watts, brytyjski recenzent, spektakl Burza w choreografii Izadory Weiss zobaczył w Gdańsku w czerwcu. Przedstawienie go zachwyciło, co wyrażał jeszcze podczas swojego pobytu w Polsce. Jego recenzja spektaklu ukazała się na łamach magazynu "Dancing Times".

"W swoich produkcjach Weiss korzysta z trudnych kompozycji muzycznych, do których tworzy imponujące początki, wprowadzające widza w jej świat, oraz niezapomniane zakończenia zostające w świadomości na długo. Weiss prowadzi swoją pracę z niesamowitym wyczuciem teatralnym, niezmiennie pozostawiając publiczność spragnioną kolejnych doznań - pisze Watts. - (...) Niezwykły, pełnometrażowy teatr tańca w Gdańsku  jest żywy i ekscytujący, a ta umiejętnie skonstruowana adaptacja Burzy zasługuje na to, by pokazywać ją również poza wybrzeżem Bałtyku".

Całą recenzję można przeczytać też na stronie internetowej www.dancing-times.co.uk.