zamknij

Spotkanie organizacyjne szkoły tańca Bałtyckiego Teatru Tańca

08-09-2015

 Informujemy, iż zebranie organizacyjne i zapisy do szkoły tańca Bałtyckiego Teatru Tańca odbędą się 21 września (poniedziałek) w budynku Opery Bałtyckiej (wejście od ul. Towarowej) w dużej sali baletowej, grupy dziecięce i młodzieżowe o godz. 17:30 oraz dorośli o godz. 18:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

 

zamknij
drukuj

Aktualności


Po premierze Burzy

26.05.2015

Premiera spektaklu Bałtyckiego Teatru Tańca Burza w choreografii Izadory Weiss odbyła się w niedzielę. Bardzo dobrze przyjęta przez publiczność, doczekała się już pierwszych entuzjastycznych recenzji. Barbara Kanold w "Gazecie Wyborczej" pisze m.in.:

"Nowy spektakl Izadory Weiss tańczy bardzo sprawnie międzynarodowy dzisiaj zespół Bałtyckiego Teatru Tańca, mocno odświeżony, wzbogacony o prawdziwe indywidualności. W opowieści, dla której Szekspir jest inspiracją, choreografka trafnie obsadziła swoich tancerzy, powierzając im odpowiednie dla warunków zadania.
(...)
Spektakl pozbawiony efekciarstwa, ma bardzo dobre tempo, zespół tańczy płynnie (...), grany jest bez zbędnego antraktu, nie ma więc zaburzonego napięcia. Burza Szekspira i Mahlera jest moim zdaniem ajdojrzalszą propozycją choreograficzną Izadory Weiss. Ogląda się ją z przyjemnością, niepozbawioną refleksji i zadumy."

Cała recenzja:

Spektakl można obejrzeć na naszej scenie:
26  i 27 maja
oraz 11, 12, 13 i 14 czerwca.
Bilety dostępne w kasie i za pośrednictwem serwisu www.bilety24.pl
 
Zapraszamy!