zamknij

Spotkanie organizacyjne szkoły tańca Bałtyckiego Teatru Tańca

08-09-2015

 Informujemy, iż zebranie organizacyjne i zapisy do szkoły tańca Bałtyckiego Teatru Tańca odbędą się 21 września (poniedziałek) w budynku Opery Bałtyckiej (wejście od ul. Towarowej) w dużej sali baletowej, grupy dziecięce i młodzieżowe o godz. 17:30 oraz dorośli o godz. 18:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

 

zamknij
drukuj

Aktualności


Nagroda im. Jana Kiepury dla Izadory Weiss

18.05.2015

 

Dyrektor artystyczna BTT otrzymała Teatralną Nagrodę Muzyczną im. Jana Kiepury. Podobnie jak w roku ubiegłym Izadora Weiss została uhonorowana nagrodą dla najlepszego choreografa.

Teatralne Nagrody Muzyczne to jedne z najważniejszych wyróżnień w środowisku muzycznym w Polsce. Ich wręczenie miało miejsce w miniony weekend (16 maja) podczas uroczystej Gali, która odbyła się w Mazowieckim Teatrze Muzycznym im. Jana Kiepury.

W 2014 roku Izadora Weiss przygotowała premierę Projketu Niderlandy, jednego z najważniejszych wydarzeń artystycznych w Trójmieście, wyróżnione również Nagrodą Teatralną Miasta Gdańska dla najlepszego spektaklu.

Obecnie Izadora Weiss przygotowuje premierę spektaklu Burza według dramatu Szekspira, z muzyką Gustava Mahlera. Premiera spektaklu już 24 maja.